Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oEgyesület kereső
oVersenyengedély kereső
oÁtigazolás kereső
oFRD kereső
oEgyesület-lista letöltése
oVersenyengedély-lista 2017 letöltése
oÁtigazolás-lista letöltése
oVendégjátékos-lista 2017/2018 letöltése
oFRD-lista letöltése
oAdminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Egyesületek
328 egyesület
Egyesületek
Név Település
1. Abonyi Sakk Egyesület (318) Abony
2. Ácsi Kinizsi Sportegyesület (1) Ács
3. Agria Park Szabadidő és Sport Egyesület (352) Eger
4. Ajka Város Amatőr-Schnúr Sakkegylet (3) Ajka
5. Alagi Diák Sakk Klub (4) Dunakeszi
6. Alba Regia Sport Club (5) Székesfehérvár
7. Almásfüzitői SC. (261) Almásfüzitő
8. Alsószölnöki Sport és Turisztikai Egyesület (336) Alsószölnök
9. ÁMK Bege Márton Sakk Egyesület (6) Kunszentmiklós
10. Andornaktálya Sportegyesület (297) Andornaktálya
11. Angyalföldi Láng Művelődési Központ Közművelődési Egyesület (350) Budapest
12. Angyalföldi Természetbarát és Testedző Egyesület (7) Budapest
13. Aquaprofit Nagykanizsai Tungsram Sakk-Klub (150) Nagykanizsa
14. Arborétum Herény Sportegyesület (10) Szombathely
15. Árpád Vezér DSE (367)
16. Arrabona Sakkiskola Sportegyesület (392) Győr
17. Aszódi Evangélikus Gimázium Sportegyesület (375) Aszód
18. Atomerőmű Sportegyesület (11) Paks
19. Babarci MEDOSZ Sportegyesület (253) Babarc
20. Bagira Oktatási és Sportegyesület (346) Budapest
21. Bajai Spartacus Sport Club (12) Baja
22. Bajnok Sakkiskola Sportegyesület (376) Debrecen
23. Baki Sportegyesület (13) Bak
24. Balassagyarmati Kábel Sportegyesület (338) Balassagyarmat
25. Balatonberényi Sportegyesület (256) Balatonberény
26. Balatonfüredi Sport Club (14) Balatonfüred
27. Balatonlellei Sportegyesület (284) Balatonlelle
28. Balatonszemes Községi Sport Kör (15) Balatonszemes
29. Balkányi Sport Egyesület (288) Balkány
30. Bányász Sportkör Ajka (16) Ajka
31. BARANYA-SAKK Utánpótlásnevelő és Versenyszervező Egyesület (317) Pécs
32. Barcsi Városi S.E. Sakk Szakosztálya (304) Barcs
33. Barcza Gedeon Sakk Club (17) Budapest
34. Bárdudvarnoki Sport és Ifjúsági Klub (275) Bárdudvarnok
35. Bástya Dunaújvárosi Sakk Sportegyesület (393) Dunaújváros
36. Bátaszéki Sakk Klub (18) Bátaszék
37. Battonyai Sakk Egyesület (19) Battonya
38. Békési Torna Egylet (21) Békés
39. Berentei Sakk-Kör Egyesület (267) Berente
40. Bodajki Sakk Egyesület (292) Bodajk
41. Bonyhádi Sakkozók Sportegyesülete (22) Bonyhád
42. Budakalászi Sport Club (294) Budakalász
43. Budapesti Egyetemi Atlétikai Club (24) Budapest
44. Budapesti Kisoroszlánok Sportegyesület (353) Budapest
45. Budapesti Titánok Sportegyesület (374) Budapest
46. Bugaci Diák Sportegyesület (273) Bugac
47. Büki Testedzők Köre (26) Bük
48. Celldömölki Városi és Vasutas Sportegyesület (386) Celldömölk
49. Csemői Palotás Sportegyesület (400) Csemő
50. Csepeli Testedző Kör (28) Budapest
51. Csepregi Sportegyesület (358) Csepreg
52. Csornai Sportegyesület (30) Csorna
53. Csuti Antal SK. Zalaegerszeg (31) Zalaegerszeg
54. Dávid Sport Club (342) Nyíregyháza
55. Debreceni Betű Sportegyesület (32) Debrecen
56. Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Nonprofit Közhasznú Kft. (34) Debrecen
57. Debreceni Sakkbarátok Klubja (335) Debrecen
58. Debreceni Sakkiskola Egyesület (347) Debrecen
59. Delfin Sportiskolai Sportegyesület (252) Szombathely
60. Derecskei Sakkiskola Egyesülete (35) Derecske
61. Dési Huber István Általános Iskola Sakk és Tömegsport Egyesület (274) Szombathely
62. Deszki Sport Club (313) Deszk
63. Devecseri SE (268) Devecser
64. Dombóvár 2004. Sakk Egyesület (36) Dombóvár
65. Domino Vadász Sportegyesület (2) Budapest
66. Donner-Császárrét Érték Egyesület (388) Kaposvár
67. DOZSO Sportegyesület (37) Pécs
68. Dunaharaszti Munkás Testedző Kör (38) Dunaharaszti
69. Dunakanyar Sakk Klub Sportegyesület (373) Nagymaros
70. Dunaújvárosi Főiskola Diáksport Egyesület (348) Dunaújváros
71. DVTK Sport Korlátolt Felelősségű Társaság (394) Miskolc
72. Ebesi Sportbarátok Közhasznú Egyesület (381) Ebes
73. Edelényi Városi Sportegyesület (40) Edelény
74. Egri Sakk és Ritmikus Sportgimnasztika Sport Klub (365) Eger
75. Egri Vasas Sportegyesület (43) Eger, Berva-völgy
76. Első Miskolci Sakkiskola és Szabadidő Egyesület (44) Miskolc
77. Energia Sport Club Gyöngyös (399) Gyöngyös
78. Érdi Városi Sportegyesület (45) Érd
79. Erdőkertesi Sportegyesület (270) Erdőkertes
80. Erzsébetvárosi Sportegyesület (47) Budapest
81. Észak-Pesti Környezetvédelmi Kulturális és Szabadidősport Egyesület (396) Budapest
82. Esztergomi Sakk Club (48) Esztergom
83. Etyek Községi Sportegyesület (49) Etyek
84. Ezüst Huszár Sakkegyesület (75) Veszprém
85. Fabulon Sport Club (51) Budapest
86. Fehér Ló Sakkegyesület (370) Mosonmagyaróvát
87. Fehérgyarmati Sakk Egylet (52) Fehérgyarmat
88. Fehérvári Sakk Egyesület (53) Székesfehérvár
89. Fertőszentmiklósi SE. (384)
90. Fetivíz Vízügyi Sakkegylet (54) Nyíregyháza
91. Flesch Károly Művelődési Központ Sakk Köre (55) Mosonmagyaróvár
92. Fóti Sakk Klub Egyesület (56) Fót
93. Füzesabony Sport Club (57) Füzesabony
94. Galgavidéki Sakkbarátok Sportegyesülete (302) Tura
95. Géniusz Sakk Egyesület Tata-Naszály (58) Tata
96. Gödi Sakk Club Sport és Oktatási Egyesület (325) Göd
97. Gödi Sportegyesület (59) Göd
98. Gödöllői Sakkbarátok Egyesülete (280) Szada
99. Gönyü Sportegyesület (355) Gönyü
100. Görcsönyi Sportegyesület (61) Görcsöny
Első
Vissza
Tovább
Utolsó

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu