Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Bajnokságok

7. forduló
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.


 
 
  CímÉlőHVSE-Infraplan Eredmény DVTKÉlőCím
1. GM2594Hracek Zbynek0 - 1Areshchenko Aleksander2675GM
2. GM2579Jankovic Alojzije1/2 - 1/2Prohászka Péter2591GM
3. GM2566Ruck Róbert0 - 1Jr. Héra Imre2619GM
4. GM2505Polák Tomás0 - 1Guijarro David Anton2628GM
5. IM2469Németh Miklós1/2 - 1/2Torma Róbert2488IM
6. GM2457Petrík Tomás1/2 - 1/2Korpa Bence2474IM
7. IM2456Dr. Kovács Gábor1/2 - 1/2Bagi Máté2446IM
8. IM2437Petényi Tamás1 - 0Kun Gábor2359
9. IM2371Kiss Attila1/2 - 1/2dr. Medvegy Nóra2361IM
10. IM2316Csonka Attila István0 - 1Handó Vilmos2347FM
11. 2290Szukics Ádám1 - 0Ág Norbert2329FM
12. WGM2283Némethné Lakos Nikoletta0 - 1Bálint Vilmos2334
 
 
 
 
  CímÉlőAquaprofit-NTSK I. Eredmény ASE PaksÉlőCím
1. GM2684Naiditsch Arkadij1/2 - 1/2Berkes Ferenc2645GM
2. GM2621Balogh Csaba1/2 - 1/2Perunovic Milos2619GM
3. GM2641Ivanisevic Ivan1 - 0Papp Gábor2583GM
4. GM2649Márkus Róbert1/2 - 1/2Ács Péter2579GM
5. GM2612Bánusz Tamás1/2 - 1/2Sedlak Nikola2518GM
6. GM2585Erdős Viktor1/2 - 1/2Szabó Krisztián2510GM
7. GM2555Ribli Zoltán1/2 - 1/2Grószpéter Attila2444GM
8. IM2413Kántor Gergely1/2 - 1/2Lizák Péter2445IM
9. IM2506Aczél Gergely1/2 - 1/2Lázárné Vajda Szidónia2365IM
10. GM2446dr. Flumbort András1/2 - 1/2Kaczúr Flórián2427
11. FM2402Bodó Norbert1/2 - 1/2Vidéki Sándor2421IM
12. WGM2358Gara Tícia1/2 - 1/2Balázs Gábor2396
 
 
 
 
  CímÉlőDuocor-Makói SVSE Eredmény HASE-Lila Futó I.ÉlőCím
1. GM2498Mihók Olivér1/2 - 1/2Gledura Benjámin2585GM
2. GM2522Kovacevic Alekszandar1/2 - 1/2Chatalbashev Boris2534GM
3. IM2471Sipos István1/2 - 1/2Horváth József2508GM
4. FM2398Csonka Balázs1/2 - 1/2Stohl Igor2495GM
5. IM2279Farkas Tibor1/2 - 1/2Hoang Thanh Trang2470GM
6. FM2415Horváth Zsolt1/2 - 1/2Varga Zoltán2411GM
7. IM2373Tatár Kis Szabolcs+ - Petrán Pál2297IM
8. IM2418Cabarkapa Novak1 - 0dr. Liptay László2311IM
9. IM2375Hajnal Zoltán1/2 - 1/2Paschall William M.2371IM
10. IM2382Szalai Kornél1 - 0dr. Szabó Zsolt2295
11. 2212Péczely Sebastian Zsombor1/2 - 1/2Koczka Zsolt2269FM
12. WFM2195Juhász Barbara1/2 - 1/2Görcsi Gábor2187FM
 
 
 
 
  CímÉlőAquaréna Kőbánya SC  Eredmény Pénzügyőr SEÉlőCím
1. GM2641Vovk Andrey1 - 0Antal Gergely2541GM
2. GM2576Indjic Aleksandar1/2 - 1/2Horváth Csaba2497GM
3. IM2488Nenezic Marko1 - 0Balog Imre2548GM
4. IM2430Izsák Gyula1/2 - 1/2Hujbert Flórián2464IM
5. IM2430Nagy Gábor1/2 - 1/2Fogarasi Tibor2368GM
6. IM2383Szabó Bence1/2 - 1/2Seres Lajos2390GM
7. IM2380Horváth Dávid1/2 - 1/2Szük Balázs2371IM
8. IM2339Könnyű János1 - 0Bakos Balázs2412FM
9. IM2428Krizsány László1/2 - 1/2Szamosközi Gábor2334FM
10. IM2339Turzó Attila0 - 1Gara Anita2349IM
11. WFM2349Marjanovic Annamária1/2 - 1/2Papp Tamás2311FM
12. 2297Polyik Péter0 - 1Varga Klára2217WIM
 
 
 
 
  CímÉlőZ.Csuti-Hydrocomp SK Eredmény Dunaharaszti MTKÉlőCím
1. GM2596Vajda Levente1/2 - 1/2Stevic Hrvoje2602GM
2. GM2540Szabo Gergely Andras Gyula1/2 - 1/2Gonda László2490GM
3. GM2438Lalic Bogdan1/2 - 1/2Jovanovic Zoran2526GM
4. GM2498Horváth Ádám1 - 0Almási István2423IM
5. GM2473Czebe Attila1/2 - 1/2Kovacevic Blazimir2478IM
6. IM2398Konopka Michal1/2 - 1/2Faragó Iván2410GM
7. FM2365Kozák Ádám1/2 - 1/2Popovics Ádám2391IM
8. IM2408Mészáros Tamás0 - 1Tompa János2386IM
9. FM2340Tésik Csaba0 - 1Papp Petra2335WGM
10. IM2367Horváth Tamás1 - 0Grimm Dániel2346FM
11. IM2335Horváth Gyula1/2 - 1/2Orosz András2334FM
12. IM2324Mádl Ildikó1/2 - 1/2Kökény Norbert Adrián2060
 
 

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu