Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Bajnokságok

5. forduló
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7.


 
 
  CímÉlőASE Paks Eredmény DVTKÉlőCím
1. GM2645Berkes Ferenc0 - 1Kryvoruchko Yuriy2701GM
2. GM2619Perunovic Milos0 - 1Areshchenko Aleksander2675GM
3. GM2583Papp Gábor1/2 - 1/2Prohászka Péter2591GM
4. GM2579Ács Péter1/2 - 1/2Jr. Héra Imre2619GM
5. GM2518Sedlak Nikola1/2 - 1/2Kravtsiv Martyn2636GM
6. GM2545Nevednichy Vladislav1/2 - 1/2Torma Róbert2488IM
7. GM2510Szabó Krisztián0 - 1Korpa Bence2474IM
8. GM2444Grószpéter Attila1/2 - 1/2Bagi Máté2446IM
9. IM2445Lizák Péter1 - 0Kun Gábor2359
10. 2427Kaczúr Flórián0 - 1dr. Medvegy Nóra2361IM
11. IM2421Vidéki Sándor1/2 - 1/2Handó Vilmos2347FM
12. 2170Szente Varga Fruzsina1 - 0Bálint Vilmos2334
 
 
 
 
  CímÉlőHVSE-Infraplan Eredmény HASE-Lila Futó I.ÉlőCím
1. GM2579Jankovic Alojzije1/2 - 1/2Almási Zoltán2702GM
2. GM2566Ruck Róbert1 - 0Beliavsky Alexander2605GM
3. IM2469Németh Miklós1/2 - 1/2Chatalbashev Boris2534GM
4. GM2457Petrík Tomás1/2 - 1/2Horváth József2508GM
5. IM2456Dr. Kovács Gábor1/2 - 1/2Stohl Igor2495GM
6. IM2437Petényi Tamás1 - 0Hoang Thanh Trang2470GM
7. IM2371Kiss Attila1/2 - 1/2Tolnai Tibor2464GM
8. IM2316Csonka Attila István1 - 0Nguyen Huynh Minh Huy2449GM
9. 2348Sárdy Péter1/2 - 1/2dr. Szabó Zsolt2295
10. FM2305Nagy Bence1 - 0Rigó János2236IM
11. WGM2283Némethné Lakos Nikoletta1/2 - 1/2Seres Béla2190
12. 2234Czupor Attila1 - 0Görcsi Gábor2187FM
 
 
 
 
  CímÉlőAquaprofit-NTSK I. Eredmény Pénzügyőr SEÉlőCím
1. GM2621Balogh Csaba1/2 - 1/2Antal Gergely2541GM
2. GM2641Ivanisevic Ivan1/2 - 1/2Horváth Csaba2497GM
3. GM2640Lenic Luka1/2 - 1/2Balog Imre2548GM
4. GM2649Márkus Róbert1 - 0Hujbert Flórián2464IM
5. GM2585Erdős Viktor1/2 - 1/2Fogarasi Tibor2368GM
6. GM2555Ribli Zoltán1/2 - 1/2Seres Lajos2390GM
7. GM2557Medvegy Zoltán1/2 - 1/2Szük Balázs2371IM
8. IM2506Aczél Gergely0 - 1Bakos Balázs2412FM
9. GM2446dr. Flumbort András1 - 0Szamosközi Gábor2334FM
10. IM2467Jr. Galyas Miklós1 - 0Gara Anita2349IM
11. FM2245Krstulovic Alex1/2 - 1/2Istvanovszki Martin2307FM
12. WIM2283Havanecz Bianka1 - 0Demjén Márk1720
 
 
 
 
  CímÉlőDuocor-Makói SVSE Eredmény Dunaharaszti MTKÉlőCím
1. GM2498Mihók Olivér1/2 - 1/2Stevic Hrvoje2602GM
2. GM2522Kovacevic Alekszandar1/2 - 1/2Gonda László2490GM
3. IM2471Sipos István0 - 1Jovanovic Zoran2526GM
4. FM2398Csonka Balázs1/2 - 1/2Almási István2423IM
5. IM2397Grünberg Mihai0 - 1Kovacevic Blazimir2478IM
6. IM2279Farkas Tibor0 - 1Faragó Iván2410GM
7. FM2415Horváth Zsolt1/2 - 1/2Popovics Ádám2391IM
8. IM2373Tatár Kis Szabolcs1/2 - 1/2Tompa János2386IM
9. IM2375Hajnal Zoltán1/2 - 1/2Grimm Dániel2346FM
10. IM2382Szalai Kornél1 - 0Loránd Norbert2340FM
11. 2212Péczely Sebastian Zsombor1 - 0Erdős Boglárka2203
12. WFM2195Juhász Barbara1/2 - 1/2Kökény Norbert Adrián2060
 
 
 
 
  CímÉlőAquaréna Kőbánya SC  Eredmény Z.Csuti-Hydrocomp SKÉlőCím
1. GM2641Vovk Andrey1/2 - 1/2Vajda Levente2596GM
2. GM2576Indjic Aleksandar1/2 - 1/2Szabo Gergely Andras Gyula2540GM
3. GM2507Nestorovic Nikola0 - 1Horváth Ádám2498GM
4. IM2485Vetoshko Volodymyr1 - 0Czebe Attila2473GM
5. IM2430Izsák Gyula1 - 0Mészáros Tamás2408IM
6. IM2430Nagy Gábor1/2 - 1/2Tésik Csaba2340FM
7. IM2380Horváth Dávid1/2 - 1/2Horváth Tamás2367IM
8. IM2339Könnyű János1 - 0Horváth Gyula2335IM
9. IM2339Turzó Attila1/2 - 1/2Mádl Ildikó2324IM
10. WFM2349Marjanovic Annamária1 - 0Dobos József2283IM
11. 2299Farkas Richárd1/2 - 1/2Csiszár Zoltán2288FM
12. 2297Polyik Péter1 - 0Bali Ádám1970
 
 

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu