Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Bajnokságok

4. forduló
1. | 2. | 3. | 4.


 
 
  CímÉlőDVTK Eredmény Aquaréna Kőbánya SC ÉlőCím
1. GM2591Prohászka Péter1/2 - 1/2Vovk Andrey2641GM
2. GM2619Jr. Héra Imre1 - 0Indjic Aleksandar2576GM
3. GM2628Guijarro David Anton1/2 - 1/2Nenezic Marko2488IM
4. IM2488Torma Róbert1/2 - 1/2Izsák Gyula2430IM
5. IM2474Korpa Bence1/2 - 1/2Nagy Gábor2430IM
6. 2442Nayhebaver Martin1 - 0Szabó Bence2383IM
7. IM2446Bagi Máté1/2 - 1/2Horváth Dávid2380IM
8. GM2427Okhotnik Vladimir1/2 - 1/2Könnyű János2339IM
9. IM2361dr. Medvegy Nóra1/2 - 1/2Krizsány László2428IM
10. FM2347Handó Vilmos1 - 0Marjanovic Annamária2349WFM
11. FM2329Ág Norbert1/2 - 1/2Farkas Richárd2299
12. 2334Bálint Vilmos1 - 0Polyik Péter2297
 
 
 
 
  CímÉlőZ.Csuti-Hydrocomp SK Eredmény Duocor-Makói SVSEÉlőCím
1. GM2596Vajda Levente1/2 - 1/2Mihók Olivér2498GM
2. GM2540Szabo Gergely Andras Gyula1/2 - 1/2Kovacevic Alekszandar2522GM
3. GM2498Horváth Ádám1/2 - 1/2Sipos István2471IM
4. GM2473Czebe Attila1/2 - 1/2Saric Sinisa2422IM
5. FM2365Kozák Ádám1/2 - 1/2Csonka Balázs2398FM
6. IM2408Mészáros Tamás1/2 - 1/2Farkas Tibor2279IM
7. FM2340Tésik Csaba0 - 1Horváth Zsolt2415FM
8. IM2367Horváth Tamás1/2 - 1/2Tatár Kis Szabolcs2373IM
9. IM2335Horváth Gyula1/2 - 1/2Hajnal Zoltán2375IM
10. IM2324Mádl Ildikó0 - 1Szalai Kornél2382IM
11. IM2283Dobos József1/2 - 1/2Péczely Sebastian Zsombor2212
12. FM2288Csiszár Zoltán1/2 - 1/2Juhász Barbara2195WFM
 
 
 
 
  CímÉlőDunaharaszti MTK Eredmény Aquaprofit-NTSK I.ÉlőCím
1. GM2564Grigoriants Sergey1/2 - 1/2Balogh Csaba2621GM
2. GM2490Gonda László1/2 - 1/2Ivanisevic Ivan2641GM
3. GM2526Jovanovic Zoran0 - 1Márkus Róbert2649GM
4. IM2423Almási István0 - 1Bánusz Tamás2612GM
5. GM2410Faragó Iván1/2 - 1/2Erdős Viktor2585GM
6. IM2391Popovics Ádám1/2 - 1/2Guliyev Namig2579GM
7. IM2386Tompa János1/2 - 1/2Ribli Zoltán2555GM
8. WGM2335Papp Petra1/2 - 1/2Medvegy Zoltán2557GM
9. FM2346Grimm Dániel0 - 1Kántor Gergely2413IM
10. FM2340Loránd Norbert0 - 1Aczél Gergely2506IM
11. FM2334Orosz András1/2 - 1/2dr. Flumbort András2446GM
12. 1992Simon Lili0 - 1Gara Tícia2358WGM
 
 
 
 
  CímÉlőPénzügyőr SE Eredmény HVSE-InfraplanÉlőCím
1. GM2541Antal Gergely1/2 - 1/2Jankovic Alojzije2579GM
2. GM2497Horváth Csaba1/2 - 1/2Ruck Róbert2566GM
3. GM2548Balog Imre1 - 0Németh Miklós2469IM
4. IM2464Hujbert Flórián0 - 1Dr. Kovács Gábor2456IM
5. GM2368Fogarasi Tibor1/2 - 1/2Petényi Tamás2437IM
6. GM2390Seres Lajos1/2 - 1/2Kiss Attila2371IM
7. IM2371Szük Balázs1/2 - 1/2Csonka Attila István2316IM
8. FM2412Bakos Balázs0 - 1Sárdy Péter2348
9. IM2363Szeberényi Ádám1/2 - 1/2Pergel László2280FM
10. FM2334Szamosközi Gábor1/2 - 1/2Szukics Ádám2290
11. IM2349Gara Anita1 - 0Ruck Tamás2316FM
12. FM2311Papp Tamás1 - 0Varga Melinda2140
 
 
 
 
  CímÉlőHASE-Lila Futó I. Eredmény ASE PaksÉlőCím
1. GM2585Gledura Benjámin1/2 - 1/2Berkes Ferenc2645GM
2. GM2605Beliavsky Alexander1/2 - 1/2Perunovic Milos2619GM
3. GM2534Chatalbashev Boris0 - 1Ács Péter2579GM
4. GM2508Horváth József1 - 0Sedlak Nikola2518GM
5. GM2495Stohl Igor1/2 - 1/2Nevednichy Vladislav2545GM
6. GM2470Hoang Thanh Trang1/2 - 1/2Szabó Krisztián2510GM
7. GM2449Nguyen Huynh Minh Huy1/2 - 1/2Grószpéter Attila2444GM
8. GM2411Varga Zoltán1/2 - 1/2Lizák Péter2445IM
9. IM2297Petrán Pál1/2 - 1/2Lázárné Vajda Szidónia2365IM
10. IM2311dr. Liptay László0 - 1Kaczúr Flórián2427
11. FM2269Koczka Zsolt0 - 1Vidéki Sándor2421IM
12. IM2205dr. Nagy Ervin0 - 1Balázs Gábor2396
 
 

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu