Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Bajnokságok

3. forduló
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.


 
 
  CímÉlőHASE-Lila Futó I. Eredmény DVTKÉlőCím
1. GM2702Almási Zoltán1/2 - 1/2Kryvoruchko Yuriy2701GM
2. GM2585Gledura Benjámin1/2 - 1/2Bartel Mateusz2641GM
3. GM2508Horváth József1/2 - 1/2Prohászka Péter2591GM
4. GM2495Stohl Igor1/2 - 1/2Jr. Héra Imre2619GM
5. GM2470Hoang Thanh Trang0 - 1Torma Róbert2488IM
6. GM2464Tolnai Tibor1 - 0Korpa Bence2474IM
7. GM2449Nguyen Huynh Minh Huy1/2 - 1/2Nayhebaver Martin2442
8. GM2411Varga Zoltán1/2 - 1/2Bagi Máté2446IM
9. IM2311dr. Liptay László1 - 0dr. Medvegy Nóra2361IM
10. 2295dr. Szabó Zsolt0 - 1Handó Vilmos2347FM
11. IM2236Rigó János0 - 1Bálint Vilmos2334
12. FM2286Gelle István1 - 0dr. Füsthy Zsolt2301FM
 
 
 
 
  CímÉlőASE Paks Eredmény Pénzügyőr SEÉlőCím
1. GM2583Papp Gábor1/2 - 1/2Antal Gergely2541GM
2. GM2579Ács Péter1 - 0Horváth Csaba2497GM
3. GM2518Sedlak Nikola1/2 - 1/2Balog Imre2548GM
4. GM2510Szabó Krisztián1/2 - 1/2Hujbert Flórián2464IM
5. GM2444Grószpéter Attila1/2 - 1/2Fogarasi Tibor2368GM
6. IM2445Lizák Péter1 - 0Seres Lajos2390GM
7. IM2365Lázárné Vajda Szidónia1/2 - 1/2Szük Balázs2371IM
8. 2427Kaczúr Flórián0 - 1Bakos Balázs2412FM
9. IM2421Vidéki Sándor1/2 - 1/2Szeberényi Ádám2363IM
10. 2396Balázs Gábor1/2 - 1/2Szamosközi Gábor2334FM
11. IM2340Györkös Lajos0 - 1Gara Anita2349IM
12. IM2295Molnár Béla0 - 1Papp Tamás2311FM
 
 
 
 
  CímÉlőHVSE-Infraplan Eredmény Dunaharaszti MTKÉlőCím
1. GM2545Babula Vlastimil1/2 - 1/2Stevic Hrvoje2602GM
2. GM2579Jankovic Alojzije1/2 - 1/2Grigoriants Sergey2564GM
3. GM2566Ruck Róbert1/2 - 1/2Gonda László2490GM
4. GM2505Polák Tomás1/2 - 1/2Jovanovic Zoran2526GM
5. IM2469Németh Miklós1/2 - 1/2Almási István2423IM
6. IM2456Dr. Kovács Gábor1/2 - 1/2Kovacevic Blazimir2478IM
7. IM2437Petényi Tamás1/2 - 1/2Faragó Iván2410GM
8. IM2371Kiss Attila1/2 - 1/2Popovics Ádám2391IM
9. FM2381Farkas Gábor0 - 1Tompa János2386IM
10. FM2316Ruck Tamás1/2 - 1/2Papp Petra2335WGM
11. WGM2283Némethné Lakos Nikoletta0 - 1Grimm Dániel2346FM
12. FM2219Ugróczky Péter1/2 - 1/2Kökény Norbert Adrián2060
 
 
 
 
  CímÉlőAquaprofit-NTSK I. Eredmény Z.Csuti-Hydrocomp SKÉlőCím
1. GM2684Naiditsch Arkadij1 - 0Szabo Gergely Andras Gyula2540GM
2. GM2621Balogh Csaba1/2 - 1/2Horváth Ádám2498GM
3. GM2641Ivanisevic Ivan1/2 - 1/2Czebe Attila2473GM
4. GM2649Márkus Róbert1 - 0Kozák Ádám2365FM
5. GM2612Bánusz Tamás1 - 0Mészáros Tamás2408IM
6. GM2579Guliyev Namig1 - 0Tésik Csaba2340FM
7. GM2555Ribli Zoltán1/2 - 1/2Horváth Tamás2367IM
8. GM2557Medvegy Zoltán1 - 0Horváth Gyula2335IM
9. IM2413Kántor Gergely1/2 - 1/2Mádl Ildikó2324IM
10. IM2506Aczél Gergely1 - 0Dobos József2283IM
11. GM2446dr. Flumbort András1/2 - 1/2Csiszár Zoltán2288FM
12. WGM2358Gara Tícia1 - 0Boronyák Árpád2148FM
 
 
 
 
  CímÉlőDuocor-Makói SVSE Eredmény Aquaréna Kőbánya SC ÉlőCím
1. GM2498Mihók Olivér1/2 - 1/2Vovk Andrey2641GM
2. GM2522Kovacevic Alekszandar1/2 - 1/2Indjic Aleksandar2576GM
3. IM2471Sipos István1/2 - 1/2Nestorovic Nikola2507GM
4. FM2398Csonka Balázs1/2 - 1/2Roganovic Milos2484IM
5. IM2397Grünberg Mihai1/2 - 1/2Izsák Gyula2430IM
6. IM2279Farkas Tibor1/2 - 1/2Nagy Gábor2430IM
7. FM2415Horváth Zsolt1/2 - 1/2Szabó Bence2383IM
8. IM2373Tatár Kis Szabolcs1/2 - 1/2Horváth Dávid2380IM
9. IM2375Hajnal Zoltán0 - 1Könnyű János2339IM
10. IM2382Szalai Kornél1/2 - 1/2Krizsány László2428IM
11. 2212Péczely Sebastian Zsombor1/2 - 1/2Marjanovic Annamária2349WFM
12. WFM2195Juhász Barbara0 - 1Polyik Péter2297
 
 

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu