Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Bajnokságok

2. forduló
1. | 2. | 3. | 4.


 
 
  CímÉlőDVTK Eredmény Duocor-Makói SVSEÉlőCím
1. GM2591Prohászka Péter1/2 - 1/2Mihók Olivér2498GM
2. GM2619Jr. Héra Imre1 - 0Sipos István2471IM
3. GM2628Guijarro David Anton1 - 0Saric Sinisa2422IM
4. GM2636Kravtsiv Martyn1/2 - 1/2Csonka Balázs2398FM
5. IM2488Torma Róbert1/2 - 1/2Farkas Tibor2279IM
6. IM2474Korpa Bence1/2 - 1/2Horváth Zsolt2415FM
7. 2442Nayhebaver Martin1/2 - 1/2Tatár Kis Szabolcs2373IM
8. IM2446Bagi Máté0 - 1Cabarkapa Novak2418IM
9. 2359Kun Gábor0 - 1Hajnal Zoltán2375IM
10. IM2361dr. Medvegy Nóra1/2 - 1/2Szalai Kornél2382IM
11. FM2347Handó Vilmos1 - 0Péczely Sebastian Zsombor2212
12. 2334Bálint Vilmos1 - 0Juhász Barbara2195WFM
 
 
 
 
  CímÉlőAquaréna Kőbánya SC  Eredmény Aquaprofit-NTSK I.ÉlőCím
1. GM2641Vovk Andrey0 - 1Naiditsch Arkadij2684GM
2. GM2576Indjic Aleksandar1/2 - 1/2Balogh Csaba2621GM
3. IM2430Izsák Gyula0 - 1Ivanisevic Ivan2641GM
4. IM2430Nagy Gábor1/2 - 1/2Márkus Róbert2649GM
5. IM2383Szabó Bence0 - 1Bánusz Tamás2612GM
6. IM2380Horváth Dávid0 - 1Erdős Viktor2585GM
7. IM2339Könnyű János1/2 - 1/2Ribli Zoltán2555GM
8. IM2428Krizsány László1/2 - 1/2Medvegy Zoltán2557GM
9. IM2339Turzó Attila0 - 1Kántor Gergely2413IM
10. WFM2349Marjanovic Annamária0 - 1Aczél Gergely2506IM
11. 2299Farkas Richárd0 - 1dr. Flumbort András2446GM
12. 2297Polyik Péter0 - 1Gara Tícia2358WGM
 
 
 
 
  CímÉlőZ.Csuti-Hydrocomp SK Eredmény HVSE-InfraplanÉlőCím
1. GM2596Vajda Levente1/2 - 1/2Hracek Zbynek2594GM
2. GM2540Szabo Gergely Andras Gyula1/2 - 1/2Ruck Róbert2566GM
3. GM2498Horváth Ádám1/2 - 1/2Németh Miklós2469IM
4. GM2473Czebe Attila1/2 - 1/2Dr. Kovács Gábor2456IM
5. FM2365Kozák Ádám0 - 1Petényi Tamás2437IM
6. IM2408Mészáros Tamás1 - 0Kiss Attila2371IM
7. FM2340Tésik Csaba1 - 0Csonka Attila István2316IM
8. IM2367Horváth Tamás1 - 0Sárdy Péter2348
9. IM2335Horváth Gyula0 - 1Nagy Bence2305FM
10. IM2324Mádl Ildikó1 - 0Pergel László2280FM
11. IM2283Dobos József1/2 - 1/2Szukics Ádám2290
12. FM2288Csiszár Zoltán1/2 - 1/2Némethné Lakos Nikoletta2283WGM
 
 
 
 
  CímÉlőDunaharaszti MTK Eredmény ASE PaksÉlőCím
1. GM2602Stevic Hrvoje1/2 - 1/2Berkes Ferenc2645GM
2. GM2490Gonda László0 - 1Perunovic Milos2619GM
3. GM2526Jovanovic Zoran0 - 1Papp Gábor2583GM
4. IM2423Almási István1/2 - 1/2Ács Péter2579GM
5. GM2410Faragó Iván1/2 - 1/2Nevednichy Vladislav2545GM
6. IM2391Popovics Ádám1/2 - 1/2Szabó Krisztián2510GM
7. IM2386Tompa János0 - 1Jr. Fodor Tamás2493GM
8. WGM2335Papp Petra1/2 - 1/2Grószpéter Attila2444GM
9. FM2340Loránd Norbert1/2 - 1/2Lizák Péter2445IM
10. IM2347Bérczes Csaba1/2 - 1/2Lázárné Vajda Szidónia2365IM
11. FM2334Orosz András0 - 1Kaczúr Flórián2427
12. 1992Simon Lili1 - 0Györkös Lajos2340IM
 
 
 
 
  CímÉlőPénzügyőr SE Eredmény HASE-Lila Futó I.ÉlőCím
1. GM2541Antal Gergely0 - 1Gledura Benjámin2585GM
2. GM2497Horváth Csaba1/2 - 1/2Chatalbashev Boris2534GM
3. GM2548Balog Imre1/2 - 1/2Horváth József2508GM
4. IM2464Hujbert Flórián1/2 - 1/2Stohl Igor2495GM
5. GM2368Fogarasi Tibor1/2 - 1/2Hoang Thanh Trang2470GM
6. GM2390Seres Lajos1 - 0Tolnai Tibor2464GM
7. IM2371Szük Balázs1/2 - 1/2Nguyen Huynh Minh Huy2449GM
8. FM2412Bakos Balázs1/2 - 1/2Varga Zoltán2411GM
9. FM2334Szamosközi Gábor1/2 - 1/2Petrán Pál2297IM
10. FM2361Fodor István1/2 - 1/2dr. Szabó Zsolt2295
11. FM2311Papp Tamás1 - 0Rigó János2236IM
12. WGM2260Schneider Veronika1/2 - 1/2Görcsi Gábor2187FM
 
 

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu