Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Bajnokságok

1. forduló
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.


 
 
  CímÉlőPénzügyőr SE Eredmény DVTKÉlőCím
1. GM2541Antal Gergely1/2 - 1/2Prohászka Péter2591GM
2. GM2497Horváth Csaba1/2 - 1/2Jr. Héra Imre2619GM
3. GM2548Balog Imre0 - 1Guijarro David Anton2628GM
4. IM2464Hujbert Flórián1/2 - 1/2Torma Róbert2488IM
5. GM2368Fogarasi Tibor1/2 - 1/2Korpa Bence2474IM
6. GM2390Seres Lajos1/2 - 1/2Nayhebaver Martin2442
7. IM2371Szük Balázs0 - 1Bagi Máté2446IM
8. FM2412Bakos Balázs1 - 0Okhotnik Vladimir2427GM
9. IM2363Szeberényi Ádám1/2 - 1/2Kun Gábor2359
10. FM2334Szamosközi Gábor1/2 - 1/2dr. Medvegy Nóra2361IM
11. IM2349Gara Anita0 - 1Handó Vilmos2347FM
12. FM2311Papp Tamás0 - 1Ág Norbert2329FM
 
 
 
 
  CímÉlőHASE-Lila Futó I. Eredmény Dunaharaszti MTKÉlőCím
1. GM2585Gledura Benjámin1/2 - 1/2Sadzikowski Daniel2541IM
2. GM2508Horváth József1/2 - 1/2Grigoriants Sergey2564GM
3. GM2495Stohl Igor1/2 - 1/2Gonda László2490GM
4. GM2470Hoang Thanh Trang1 - 0Almási István2423IM
5. GM2464Tolnai Tibor0 - 1Kovacevic Blazimir2478IM
6. GM2449Nguyen Huynh Minh Huy1/2 - 1/2Faragó Iván2410GM
7. IM2297Petrán Pál1/2 - 1/2Popovics Ádám2391IM
8. IM2311dr. Liptay László1/2 - 1/2Tompa János2386IM
9. 2295dr. Szabó Zsolt0 - 1Papp Petra2335WGM
10. IM2236Rigó János1/2 - 1/2Grimm Dániel2346FM
11. FM2269Koczka Zsolt1/2 - 1/2Loránd Norbert2340FM
12. FM2187Görcsi Gábor1 - 0Kökény Norbert Adrián2060
 
 
 
 
  CímÉlőASE Paks Eredmény Z.Csuti-Hydrocomp SKÉlőCím
1. GM2645Berkes Ferenc1/2 - 1/2Vajda Levente2596GM
2. GM2619Perunovic Milos1/2 - 1/2Horváth Ádám2498GM
3. GM2583Papp Gábor1 - 0Czebe Attila2473GM
4. GM2579Ács Péter1 - 0Kozák Ádám2365FM
5. GM2510Szabó Krisztián0 - 1Mészáros Tamás2408IM
6. GM2444Grószpéter Attila1/2 - 1/2Tésik Csaba2340FM
7. IM2445Lizák Péter1/2 - 1/2Horváth Tamás2367IM
8. IM2365Lázárné Vajda Szidónia1/2 - 1/2Horváth Gyula2335IM
9. 2427Kaczúr Flórián1/2 - 1/2Mádl Ildikó2324IM
10. IM2421Vidéki Sándor1 - 0Dobos József2283IM
11. 2396Balázs Gábor0 - 1Csiszár Zoltán2288FM
12. IM2340Györkös Lajos1 - 0Boronyák Árpád2148FM
 
 
 
 
  CímÉlőHVSE-Infraplan Eredmény Aquaréna Kőbánya SC ÉlőCím
1. GM2594Hracek Zbynek1/2 - 1/2Vovk Andrey2641GM
2. GM2545Babula Vlastimil1/2 - 1/2Indjic Aleksandar2576GM
3. GM2579Jankovic Alojzije1 - 0Nestorovic Nikola2507GM
4. GM2566Ruck Róbert1/2 - 1/2Izsák Gyula2430IM
5. GM2505Polák Tomás1/2 - 1/2Nagy Gábor2430IM
6. IM2469Németh Miklós1/2 - 1/2Szabó Bence2383IM
7. IM2456Dr. Kovács Gábor1 - 0Horváth Dávid2380IM
8. IM2437Petényi Tamás0 - 1Könnyű János2339IM
9. IM2371Kiss Attila1/2 - 1/2Krizsány László2428IM
10. IM2316Csonka Attila István1/2 - 1/2Marjanovic Annamária2349WFM
11. WGM2283Némethné Lakos Nikoletta1/2 - 1/2Farkas Richárd2299
12. 2234Czupor Attila0 - 1Polyik Péter2297
 
 
 
 
  CímÉlőAquaprofit-NTSK I. Eredmény Duocor-Makói SVSEÉlőCím
1. GM2700Ragger Markus1/2 - 1/2Mihók Olivér2498GM
2. GM2621Balogh Csaba1 - 0Sipos István2471IM
3. GM2640Lenic Luka1 - 0Saric Sinisa2422IM
4. GM2649Márkus Róbert1/2 - 1/2Csonka Balázs2398FM
5. GM2612Bánusz Tamás1/2 - 1/2Farkas Tibor2279IM
6. GM2585Erdős Viktor1 - 0Horváth Zsolt2415FM
7. GM2555Ribli Zoltán1 - 0Tatár Kis Szabolcs2373IM
8. GM2557Medvegy Zoltán1 - 0Hajnal Zoltán2375IM
9. IM2413Kántor Gergely1/2 - 1/2Szalai Kornél2382IM
10. IM2506Aczél Gergely1 - 0Balla Tamás2361IM
11. GM2446dr. Flumbort András1 - 0Péczely Sebastian Zsombor2212
12. WGM2358Gara Tícia1 - 0Juhász Barbara2195WFM
 
 

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu