Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Team properties
Dunaharaszti Munkás Testedző Kör
(Dunaharaszti MTK)

Schubert Gyula
E-mail: botosszilvi@pr.hu

A fordulók csapatmérkőzései
 
 
1. forduló 30 October 2016
HASE-Lila Futó I. 6- 6 Dunaharaszti MTK
Magyar Sakkszövetség
1055 Budapest, Falk Miksa utca 10. II. emelet
2. forduló 13 November 2016
Dunaharaszti MTK 4.5- 7.5 ASE Paks
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.
3. forduló 27 November 2016
HVSE-Infraplan 5- 7 Dunaharaszti MTK
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
4. forduló 11 December 2016
Dunaharaszti MTK 3.5- 8.5 Aquaprofit-NTSK I.
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.
5. forduló 29 January 2017
Duocor-Makói SVSE - Dunaharaszti MTK
Kollégium
6900 Makó, Szent János tér 19/A. II/15.
6. forduló 12 February 2017
Dunaharaszti MTK - Aquaréna Kőbánya SC
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.
7. forduló 12 March 2017
Z.Csuti-Hydrocomp SK - Dunaharaszti MTK
Csuti Antal Sport Klub (Klubterem)
8900 Zalaegerszeg, Kispest utca 11.
8. forduló 08 April 2017
DVTK - Dunaharaszti MTK
Közös helyszín
9. forduló 09 April 2017
Dunaharaszti MTK - Pénzügyőr SE
Közös helyszín
 
 
Erősorrend és egyéni eredmények
Név Ifi Ország Cím Élő 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Össz.
1. Stevic Hrvoje CRO GM 2602 1/2 1/2 1/2
2. Sadzikowski Daniel POL IM 2541 1/2 0.5/1
3. Grigoriants Sergey RUS GM 2564 1/2 1/2 1/2 1.5/3
4. Gonda László HUN GM 2490 1/2 0 1/2 1/2 1.5/4
5. Jovanovic Zoran CRO GM 2526 0 1/2 0 0.5/3
6. Almási István HUN IM 2423 0 1/2 1/2 0 1/4
7. Kovacevic Blazimir CRO IM 2478 1 1/2 1.5/2
8. Faragó Iván HUN GM 2410 1/2 1/2 1/2 1/2 2/4
9. Popovics Ádám HUN IM 2391 1/2 1/2 1/2 1/2 2/4
10. Szilágyi Péter HUN IM 2366
11. Tompa János HUN IM 2386 1/2 0 1 1/2 2/4
12. Papp Petra HUN WGM 2335 1 1/2 1/2 1/2 2.5/4
13. Grimm Dániel HUN FM 2346 1/2 1 0 1.5/3
14. Loránd Norbert HUN FM 2340 1/2 1/2 0 1/3
15. Bérczes Csaba HUN IM 2347 1/2 0.5/1
16. Orosz András HUN FM 2334 0 1/2 0.5/2
17. Végh Endre HUN IM 2244
18. Pirisi Gábor HUN IM 2215
19. Erdős Boglárka HUN 2203
20. Jr. Répási Zoltán HUN 2169
21. Kovács Lajos HUN 2219
22. Kovács István HUN 2122
23. Markos Ádám HUN 2133
24. Kökény Norbert Adrián Ifi HUN 2060 0 1/2 0.5/2
25. Szőllősi László HUN FM 2099
26. Fodré Sándor HUN FM 2102
27. Sr. Répási Zoltán HUN 2102
28. Simon Lili Ifi HUN 1992 1 0 1/2
29. Igaz Péter HUN 2047
30. Mányoki Anna HUN 1957
31. Fehér László HUN 2058
32. Pálvölgyi István HUN 1973
33. Schubert Gyula HUN 1986
34. Bege Áron Ifi HUN 2005
35. Somogyi Gábor HUN 1933
36. Bege Levente Ifi HUN 1969
37. Bege Máté Ifi HUN 1963
38. Frank József HUN 1870
39. Botos József HUN 1893
40. Horváth Áron Balázs HUN 1870
41. Lengyel Andrea Ifi HUN 1790
42. Fási Lajos HUN 1886
43. Kaltenecker Antal HUN 1871
44. Kalmár Károly HUN 1827
45. Gál János HUN 1870
46. Ruska Zoltán HUN 1827
47. Bege Vencel HUN 1760
48. Firnigel János HUN 1701
49. Deák Emőke HUN 1805
50. Murányi Géza HUN 1660
51. dr. Bányai Miklós Jr. HUN 1752
52. dr. Bányai Miklós HUN 1742
53. Baski Barnabás Ifi HUN 1540
54. Vidéki Imre HUN 1558
55. Jr. Ruska Zoltán Ifi HUN 1326
56. Ladányi Péter HUN
57. Bók Bálint Ifi HUN

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu