Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Team properties
Zalaegerszegi Csuti Antal - Hydrocomp Sport Klub
(Z.Csuti-Hydrocomp SK)

Horváth Tamás
E-mail: mssz@zalaszam.hu

A fordulók csapatmérkőzései
 
 
1. forduló 30 October 2016
ASE Paks 7- 5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.
2. forduló 13 November 2016
Z.Csuti-Hydrocomp SK 7- 5 HVSE-Infraplan
Csuti Antal Sport Klub (Klubterem)
8900 Zalaegerszeg, Kispest utca 11.
3. forduló 27 November 2016
Aquaprofit-NTSK I. 9.5- 2.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
4. forduló 11 December 2016
Z.Csuti-Hydrocomp SK 5- 7 Duocor-Makói SVSE
Csuti Antal Sport Klub (Klubterem)
8900 Zalaegerszeg, Kispest utca 11.
5. forduló 29 January 2017
Aquaréna Kőbánya SC 8- 4 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
1105 Budapest, Szent László tér 7.
6. forduló 12 February 2017
DVTK 9- 3 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Hunguest Hotel Palota
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.
7. forduló 12 March 2017
Z.Csuti-Hydrocomp SK - Dunaharaszti MTK
Csuti Antal Sport Klub (Klubterem)
8900 Zalaegerszeg, Kispest utca 11.
8. forduló 08 April 2017
Pénzügyőr SE - Z.Csuti-Hydrocomp SK
Közös helyszín
9. forduló 09 April 2017
Z.Csuti-Hydrocomp SK - HASE-Lila Futó I.
Közös helyszín
 
 
Erősorrend és egyéni eredmények
Név Ifi Ország Cím Élő 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Össz.
1. Vajda Levente ROU GM 2596 1/2 1/2 1/2 1/2 1/2 2.5/5
2. Szabo Gergely Andras Gyula HUN GM 2540 1/2 0 1/2 1/2 0 1.5/5
3. Lalic Bogdan CRO GM 2438
4. Horváth Ádám HUN GM 2498 1/2 1/2 1/2 1/2 1 0 3/6
5. Czebe Attila HUN GM 2473 0 1/2 1/2 1/2 0 1/2 2/6
6. Konopka Michal CZE IM 2398
7. Kozák Ádám Ifi HUN FM 2365 0 0 0 1/2 1/2 1/5
8. Mészáros Tamás HUN IM 2408 1 1 0 1/2 0 0 2.5/6
9. Tésik Csaba HUN FM 2340 1/2 1 0 0 1/2 0 2/6
10. Horváth Tamás HUN IM 2367 1/2 1 1/2 1/2 1/2 1/2 3.5/6
11. Horváth Gyula HUN IM 2335 1/2 0 0 1/2 0 1/2 1.5/6
12. Mádl Ildikó HUN IM 2324 1/2 1 1/2 0 1/2 0 2.5/6
13. Dobos József HUN IM 2283 0 1/2 0 1/2 0 1/2 1.5/6
14. Csiszár Zoltán HUN FM 2288 1 1/2 1/2 1/2 1/2 0 3/6
15. Horváth Sándor HUN FM 2245
16. Boronyák Árpád HUN FM 2148 0 0 0/2
17. Bubits Bence HUN 2187
18. Horváthné Forgó Éva HUN WIM 2097
19. Farkas Zsolt HUN 2159
20. Bárdossi Jenő HUN 2126
21. Tér Marcell HUN 2152
22. Németh András HUN 1993
23. Vass Dániel HUN 2007
24. Korcz Sándor HUN 1924
25. Németh József HUN 2063
26. Plecskó Zoltán HUN 1942
27. Preisz Balázs HUN 1949
28. Bali Eszter HUN 2006
29. Bali Ádám Ifi HUN 1970 0 0/1
30. Balogh Márton Ifi HUN 1910
31. Vas István HUN 1975
32. Kókai Miklós HUN 1905
33. Németh Diána HUN 1817
34. Kertész Zsolt Ifi HUN 1750
35. Cseke Tibor Ifi HUN 1700
36. Cseke Mihály HUN 1722
37. Haász Gyula HUN 1669
38. Balaskó József HUN 1658
39. Kocsis Endre Kende Ifi HUN 1612
40. Tamás Gábor HUN 1580
41. Dóra Bence Ifi HUN 1581
42. Varga Dániel Ifi HUN 1663
43. Sági Kornél Ifi HUN 1561
44. Varga Bálint Ifi HUN 1443
45. Horváth Bence József Ifi HUN 1411
46. Kovács Dóra Anna Ifi HUN 1099
47. Györgyfalvai Fanni Ifi HUN
48. Németh Imola Ifi HUN
49. Lakos Sándor HUN

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu