Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Team properties
Kőbánya Sport Club
(Aquaréna Kőbánya SC )

Korpics Zsolt
E-mail: clearlogicltd@gmail.com

A fordulók csapatmérkőzései
 
 
1. forduló 30 October 2016
HVSE-Infraplan 6- 6 Aquaréna Kőbánya SC
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
2. forduló 13 November 2016
Aquaréna Kőbánya SC 2- 10 Aquaprofit-NTSK I.
Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
1105 Budapest, Szent László tér 7.
3. forduló 27 November 2016
Duocor-Makói SVSE 5- 7 Aquaréna Kőbánya SC
Kollégium
6900 Makó, Szent János tér 19/A. II/15.
4. forduló 11 December 2016
DVTK 8- 4 Aquaréna Kőbánya SC
Hunguest Hotel Palota
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.
5. forduló 29 January 2017
Aquaréna Kőbánya SC 8- 4 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
1105 Budapest, Szent László tér 7.
6. forduló 12 February 2017
Dunaharaszti MTK 6.5- 5.5 Aquaréna Kőbánya SC
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.
7. forduló 12 March 2017
Aquaréna Kőbánya SC 6.5- 5.5 Pénzügyőr SE
Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
1105 Budapest, Szent László tér 7.
8. forduló 08 April 2017
HASE-Lila Futó I. - Aquaréna Kőbánya SC
Benczúr Hotel
1068 Budapest, Benczúr u. 35.
9. forduló 09 April 2017
Aquaréna Kőbánya SC - ASE Paks
Benczúr Hotel
1068 Budapest, Benczúr u. 35.
 
 
Erősorrend és egyéni eredmények
Név Ifi Ország Cím Élő 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Össz.
1. Vovk Andrey UKR GM 2641 1/2 0 1/2 1/2 1/2 1/2 1 3.5/7
2. Indjic Aleksandar SRB GM 2576 1/2 1/2 1/2 0 1/2 1/2 2.5/6
3. Nestorovic Nikola SRB GM 2507 0 1/2 0 0.5/3
4. Vetoshko Volodymyr Ifi UKR IM 2485 1 0 1/2
5. Nenezic Marko SRB IM 2488 1/2 1 1.5/2
6. Roganovic Milos SRB IM 2484 1/2 1/2 1/2
7. Vucinic Gojko SRB 2413
8. Izsák Gyula HUN IM 2430 1/2 0 1/2 1/2 1 0 1/2 3/7
9. Nagy Gábor HUN IM 2430 1/2 1/2 1/2 1/2 1/2 1/2 1/2 3.5/7
10. Szabó Bence HUN IM 2383 1/2 0 1/2 0 1/2 1/2 2/6
11. Horváth Dávid HUN IM 2380 0 0 1/2 1/2 1/2 1/2 1/2 2.5/7
12. Könnyű János HUN IM 2339 1 1/2 1 1/2 1 1/2 1 5.5/7
13. Krizsány László HUN IM 2428 1/2 1/2 1/2 1/2 1/2 2.5/5
14. Turzó Attila HUN IM 2339 0 1/2 1/2 0 1/4
15. Marjanovic Annamária Ifi HUN WFM 2349 1/2 0 1/2 0 1 1/2 1/2 3/7
16. Korpics Zsolt HUN FM 2311
17. Farkas Richárd HUN 2299 1/2 0 1/2 1/2 1/2 2/5
18. Polyik Péter Ifi HUN 2297 1 0 1 0 1 1 0 4/7
19. Urhegyi Márton Ifi HUN FM 2198
20. Vicsai Gábor HUN 2262
21. Haszon Dávid HUN 2205
22. Koczó Kristóf HUN FM 2208
23. Sánchez Repullo Daniel ESP 2257
24. Kiss Péter Ifi HUN 2133
25. Dr. Morvay Miklós HUN FM 2167
26. Monda László HUN FM 2078
27. Révész Zoltán HUN 2200
28. Tóth Gergely HUN 2183
29. Tóth András HUN 2098
30. Karácsonyi Gellért Ifi HUN 1961
31. Tóth Dániel HUN 2075
32. Kovács Gábor Etele Ifi HUN 2000
33. Medvegy Judit HUN 2008
34. Marjanovic György HUN 1986
35. Égető Lehel-János HUN 2013
36. Sr. Krizsány László HUN 1882
37. Kovács Patrik Zsolt Ifi HUN 1656
38. Füle Simon Ifi HUN 1746
39. Bartuszek András HUN 1762
40. Kántor Krisztián HUN 1802
41. Molnár Imre HUN 1821
42. Bilku András Ifi HUN 1604
43. Móricz Benedek Ifi HUN 1713
44. Bartók Dávid Dominik Ifi HUN 1625
45. Gergő György HUN 1666
46. Xiao Hu Chen Ifi HUN 1670
47. Karácsonyi Kata Ifi HUN 1511
48. Vörös Sándor HUN 1640
49. Saár Patrik Ifi HUN 1628
50. Juhász Kristóf HUN 1623
51. Izsó István HUN 1519
52. Révész Máriusz HUN 1537
53. Remény Lajos HUN 1488
54. Németh Ottó HUN 1558
55. Révész Hunor Ifi HUN 1403
56. Móricz Aurél Ifi HUN 1485
57. Kovácsi Sára Kata Ifi HUN 1421
58. Sándor Ádám Dávid Ifi HUN 1371
59. Nagy Zsolt Ifi HUN 1409
60. Móricz Nádja Ifi HUN 1381
61. Bodó Norbert HUN 1342
62. Sztruhár Noémi Ifi HUN 1444
63. Sándor Anna Luca Ifi HUN 1249
64. Koller József Dénes Ifi HUN 1282
65. Rahimkulov Margarita Ifi HUN 1310
66. Saár István Harry HUN 1287
67. Fülöp Péter Benjámin Ifi HUN 1263
68. Bangha Tamás Krisztián HUN 1226
69. Marjanovic Alex Ifi HUN 1185
70. Hajdu Zsolt Ármin Ifi HUN 1210
71. Révész Regő Ifi HUN 1163
72. Zhang Yu Jie Ifi HUN 1177
73. Sápi András Zoltán HUN 1176
74. Kovács Liliána Ifi HUN 1143
75. Kovács Réka Ifi HUN 1120
76. Karácsonyi Luca Ifi HUN 1132
77. Szabó Márton Nándor Ifi HUN 1075
78. Móricz Kármen Ifi HUN 1089
79. Karácsonyi Bánk Ifi HUN 1022
80. Koller József Zsolt HUN
81. Csáki Ákos Ifi HUN
82. Bernáth Etele Ifi HUN
83. Papp György Vince Ifi HUN
84. Do Nhat Quan Ifi HUN
85. Xiong Benjamin Victor Ifi HUN
86. Árvai Benedek Ifi HUN
87. Kovács Miléna Ifi HUN

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu