Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Team properties
Aquaprofit Nagykanizsai Tungsram Sakk-Klub I.
(Aquaprofit-NTSK I.)

Papp Nándor
E-mail: pana952@gmail.com

A fordulók csapatmérkőzései
 
 
1. forduló 30 October 2016
Aquaprofit-NTSK I. 10- 2 Duocor-Makói SVSE
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
2. forduló 13 November 2016
Aquaréna Kőbánya SC 2- 10 Aquaprofit-NTSK I.
Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
1105 Budapest, Szent László tér 7.
3. forduló 27 November 2016
Aquaprofit-NTSK I. 9.5- 2.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
4. forduló 11 December 2016
Dunaharaszti MTK 3.5- 8.5 Aquaprofit-NTSK I.
József Attila Művelődési Ház
2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.
5. forduló 29 January 2017
Aquaprofit-NTSK I. - Pénzügyőr SE
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
6. forduló 12 February 2017
HASE-Lila Futó I. - Aquaprofit-NTSK I.
Magyar Sakkszövetség
1055 Budapest, Falk Miksa utca 10. II. emelet
7. forduló 12 March 2017
Aquaprofit-NTSK I. - ASE Paks
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
8. forduló 08 April 2017
HVSE-Infraplan - Aquaprofit-NTSK I.
Közös helyszín
9. forduló 09 April 2017
Aquaprofit-NTSK I. - DVTK
Közös helyszín
 
 
Erősorrend és egyéni eredmények
Név Ifi Ország Cím Élő 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Össz.
1. Anand Viswanathan IND GM 2776
2. Naiditsch Arkadij GER GM 2684 1 1 2/2
3. Ragger Markus AUT GM 2700 1/2 0.5/1
4. Shirov Alexei ESP GM 2679
5. Efimenko Zahar UKR GM 2651
6. Balogh Csaba HUN GM 2621 1 1/2 1/2 1/2 2.5/4
7. Ivanisevic Ivan SRB GM 2641 1 1/2 1/2 2/3
8. Lenic Luka SLO GM 2640 1 1/1
9. Márkus Róbert HUN GM 2649 1/2 1/2 1 1 3/4
10. Bánusz Tamás HUN GM 2612 1/2 1 1 1 3.5/4
11. Erdős Viktor HUN GM 2585 1 1 1/2 2.5/3
12. Lupulescu Constantin ROU GM 2609
13. Guliyev Namig AZE GM 2579 1 1/2 1.5/2
14. Ribli Zoltán HUN GM 2555 1 1/2 1/2 1/2 2.5/4
15. Medvegy Zoltán HUN GM 2557 1 1/2 1 1/2 3/4
16. Pintér József HUN GM 2531
17. Kántor Gergely Ifi HUN IM 2413 1/2 1 1/2 1 3/4
18. Aczél Gergely HUN IM 2506 1 1 1 1 4/4
19. dr. Flumbort András HUN GM 2446 1 1 1/2 1/2 3/4
20. Bérczes Dávid HUN GM 2478
21. Jr. Galyas Miklós HUN IM 2467
22. Bodó Norbert HUN FM 2402
23. Krutti Valér HUN IM 2351
24. Krstulovic Alex Ifi HUN FM 2245
25. Gergácz Attila HUN IM 2366
26. Gara Tícia HUN WGM 2358 1 1 1 1 4/4
27. Markoja Boris Ifi SLO FM 2383
28. Zsirai Péter Ifi HUN FM 2313
29. Havanecz Bianka HUN WIM 2283
30. Orsó Miklós HUN IM 2289
31. Hansen Soren Bech DEN FM 2277
32. Sipos János HUN FM 2249
33. Kobán Bálint HUN FM 2236
34. Ladányi Zsolt HUN 2125
35. Tamás Norbert HUN 2223
36. Papp Nándor HUN 2095
37. Kercsmarics József HUN 2009
38. Varga Richárd Ifi HUN 2025
39. Haselbach Dávid Ifi HUN 1945
40. Kassai Zoltán HUN 2013
41. Molnár Márton HUN 1992
42. Hajas Tamás HUN 1887
43. Felde Bence HUN 1894
44. Miseta Nóra Ifi HUN 1747
45. Domsa Valéria HUN 1769
46. Horváth Csongor Endre Ifi HUN 1733
47. Boa Boglárka Ifi HUN 1601
48. Mátés József HUN 1623
49. Nagy Ádám Ifi HUN 1581
50. Balogh Eszter Ifi HUN 1479
51. Kálovics Zoltán Ifi HUN 1474
52. Balogh Csaba HUN 1377
53. Honfi Viktória Ifi HUN 1337
54. Mátyus Vivien Ifi HUN 1204
55. Nádasi Tamás HUN
56. Zámbó Tamás HUN
57. Boa András HUN
58. Kuhár László HUN
59. Takács Zoltán HUN
60. Somogyi Jenő HUN

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu