Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Team properties
Szombathelyi MÁV Haladás Vasutas Sportegyesület
(HVSE-Infraplan)

Pergel László
E-mail: pergell@gmail.com

A fordulók csapatmérkőzései
 
 
1. forduló 30 October 2016
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
2. forduló 13 November 2016
Z.Csuti-Hydrocomp SK 7- 5 HVSE-Infraplan
Csuti Antal Sport Klub (Klubterem)
8900 Zalaegerszeg, Kispest utca 11.
3. forduló 27 November 2016
HVSE-Infraplan 5- 7 Dunaharaszti MTK
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
4. forduló 11 December 2016
Pénzügyőr SE 6.5- 5.5 HVSE-Infraplan
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.
5. forduló 29 January 2017
HVSE-Infraplan - HASE-Lila Futó I.
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
6. forduló 12 February 2017
ASE Paks - HVSE-Infraplan
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.
7. forduló 12 March 2017
HVSE-Infraplan - DVTK
Tó Vendéglő
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.
8. forduló 08 April 2017
HVSE-Infraplan - Aquaprofit-NTSK I.
Közös helyszín
9. forduló 09 April 2017
Duocor-Makói SVSE - HVSE-Infraplan
Közös helyszín
 
 
Erősorrend és egyéni eredmények
Név Ifi Ország Cím Élő 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Össz.
1. Rapport Richárd HUN GM 2729
2. Hracek Zbynek CZE GM 2594 1/2 1/2 1/2
3. Babula Vlastimil CZE GM 2545 1/2 1/2 1/2
4. Jankovic Alojzije CRO GM 2579 1 1/2 1/2 2/3
5. Ruck Róbert HUN GM 2566 1/2 1/2 1/2 1/2 2/4
6. Polák Tomás CZE GM 2505 1/2 1/2 1/2
7. Németh Miklós HUN IM 2469 1/2 1/2 1/2 0 1.5/4
8. Petrík Tomás SVK GM 2457
9. Dr. Kovács Gábor HUN IM 2456 1 1/2 1/2 1 3/4
10. Petényi Tamás HUN IM 2437 0 1 1/2 1/2 2/4
11. Mészáros Michal HUN IM 2392
12. Rigó Zsolt HUN IM 2384
13. Kiss Attila HUN IM 2371 1/2 0 1/2 1/2 1.5/4
14. Kristic Uros CRO IM 2391
15. Trbojevic Mladen CRO FM 2405
16. Farkas Gábor HUN FM 2381 0 0/1
17. Rachela Milan SVK IM 2334
18. Csonka Attila István HUN IM 2316 1/2 0 1/2 1/3
19. Sárdy Péter HUN 2348 0 1 1/2
20. Nagy Bence HUN FM 2305 1 1/1
21. Rapport Jovana SRB WGM 2334
22. Pergel László HUN FM 2280 0 1/2 0.5/2
23. Tomcsányi Péter HUN 2267
24. Szukics Ádám Ifi HUN 2290 1/2 1/2 1/2
25. Egri László Ifi HUN 2219
26. Ruck Tamás HUN FM 2316 1/2 0 0.5/2
27. Némethné Lakos Nikoletta HUN WGM 2283 1/2 1/2 0 1/3
28. Horvat David CRO 2197
29. Czupor Attila Ifi HUN 2234 0 0/1
30. Ugróczky Péter Ifi HUN FM 2219 1/2 0.5/1
31. Magyar András HUN 2253
32. Rövid Kálmán HUN FM 2218
33. Németh Dénes HUN 2234
34. Takács Gergő HUN 2219
35. Borhy Marcell Ifi HUN 2106
36. Varga Melinda HUN 2140 0 0/1
37. Tomasics Roland CRO 2156
38. Joó Gábor HUN 2029
39. Gutmann Alois AUT 2068
40. Gaál Ede HUN 2061
41. Varga Tibor HUN 2044
42. Horváth Réka HUN 2056
43. Takács András HUN 2032
44. Pergelné Remete Eszter HUN 2027
45. Gaal Alexander AUT 1886
46. Skvorc Emanuel CRO 2024
47. Gombos Bettina HUN 1893
48. Soponyai András HUN 1971
49. Koloditsova Renáta HUN 1942
50. Tóth Tibor HUN 1963
51. Oláh József HUN 1920
52. Babos Zsolt HUN 1878
53. Balogh Máté HUN 1994
54. Hajdú István HUN 1864
55. Pál Csanád HUN 1886
56. Vida Krisztián Ifi HUN 1828
57. Horváth Soma Ifi HUN 1719
58. Peresznyák Péter HUN 1748
59. Rátkai Balázs Gábor Ifi HUN 1565
60. Petneházy István HUN 1507
61. Borhy György Szilárd HUN 1572
62. Mesits Maxim Ifi HUN 1376
63. Nyúli Leila Ifi HUN 1292

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu