Címlap
Information
Championships
Tournaments
News
Ratings
Registrations
Regulations
Online Chess School
Publications
Youth Chess Portal
Central Chess School
Products
Links
Contacts
oVersenybírói adminisztráció
Facebook Magyar English
Diákolimpia 2013-2014
Ifjúsági versenyek 2014
Team properties
Pénzügyőr Sport Egyesület
(Pénzügyőr SE)

Lovas Zsolt
E-mail: lovaszs@gmail.com

A fordulók csapatmérkőzései
 
 
1. forduló 30 October 2016
Pénzügyőr SE 4.5- 7.5 DVTK
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.
2. forduló 13 November 2016
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.
3. forduló 27 November 2016
ASE Paks 5.5- 6.5 Pénzügyőr SE
Erzsébet Nagy Szálloda
7030 Paks, Szent István tér 2.
4. forduló 11 December 2016
Pénzügyőr SE 6.5- 5.5 HVSE-Infraplan
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.
5. forduló 29 January 2017
Aquaprofit-NTSK I. - Pénzügyőr SE
Halis István Városi Könyvtár
8800 Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
6. forduló 12 February 2017
Pénzügyőr SE - Duocor-Makói SVSE
NAV Informatikai Székház
1143 Budapest, Hungária krt.112-114.
7. forduló 12 March 2017
Aquaréna Kőbánya SC - Pénzügyőr SE
Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
1105 Budapest, Szent László tér 7.
8. forduló 08 April 2017
Pénzügyőr SE - Z.Csuti-Hydrocomp SK
Közös helyszín
9. forduló 09 April 2017
Dunaharaszti MTK - Pénzügyőr SE
Közös helyszín
 
 
Erősorrend és egyéni eredmények
Név Ifi Ország Cím Élő 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Össz.
1. Antal Gergely HUN GM 2541 1/2 0 1/2 1/2 1.5/4
2. Horváth Csaba HUN GM 2497 1/2 1/2 0 1/2 1.5/4
3. Balog Imre HUN GM 2548 0 1/2 1/2 1 2/4
4. Hujbert Flórián HUN IM 2464 1/2 1/2 1/2 0 1.5/4
5. Fogarasi Tibor HUN GM 2368 1/2 1/2 1/2 1/2 2/4
6. Seres Lajos HUN GM 2390 1/2 1 0 1/2 2/4
7. Szük Balázs HUN IM 2371 0 1/2 1/2 1/2 1.5/4
8. Bakos Balázs HUN FM 2412 1 1/2 1 0 2.5/4
9. Szeberényi Ádám HUN IM 2363 1/2 1/2 1/2 1.5/3
10. Szamosközi Gábor HUN FM 2334 1/2 1/2 1/2 1/2 2/4
11. Gara Anita HUN IM 2349 0 1 1 2/3
12. Istvanovszki Martin HUN FM 2307
13. Fodor István HUN FM 2361 1/2 0.5/1
14. Papp Tamás Ifi HUN FM 2311 0 1 1 1 3/4
15. Schneider Veronika HUN WGM 2260 1/2 0.5/1
16. Tóth Dániel HUN FM 2260
17. Mokcsay Róbert HUN FM 2275
18. Istvanovszki Kálmán HUN FM 2297
19. Varga Klára HUN WIM 2217
20. Mihálka Zsolt HUN 2211
21. Piroska István HUN 2202
22. Magyar Ottó HUN FM 2187
23. Mészáros Mátyás HUN 2178
24. Kincs Imre HUN FM 2185
25. Tibenszkyné Kiss Emese HUN WFM 2073
26. Bea Boglárka HUN WFM 2088
27. Erdős János HUN 2084
28. Mester Attila HUN 2045
29. Lovas Miklós HUN 2072
30. Nádassy Attila HUN 2004
31. Lovas Zsolt HUN 2010
32. dr. Vándor Ferenc HUN 1959
33. Zoltán András HUN 1899
34. dr. Karsai József HUN 1899
35. Kiss József HUN 1929
36. Illés Attila HUN 1826
37. Benke Károly HUN 1734
38. Lakat Gyula HUN 1701
39. Deli Kristóf HUN 1802
40. Demjén Márk Ifi HUN 1720
41. Hatala Sándor HUN 1815
42. Szamosközi Péter HUN 1705
43. Sulyok Eszter Ifi HUN 1626
44. Szabó Miklós Ifi HUN 1624
45. Gyarmati Károly HUN 1637
46. Sulyok István HUN 1480
47. Monduk Eszter Ifi HUN 1442
48. Palócz Katalin HUN 1392
49. Ördög Patrik Ifi HUN 1179
50. Antal Gergő Ifi HUN 1168
51. Ördög Péter Ifi HUN 1119
52. Tarjányi Tibor HUN 1250
53. Monduk András Ifi HUN 1022
54. Fekete Lóránd HUN
55. Tiba Roland HUN
56. Vamosi Jozsef Gergely HUN
57. Szabó Adrienn Ifi HUN
58. Puska Ádám Ifi HUN
59. Kemecsei-Lics Áron Ifi HUN
60. Monduk László Ifi HUN 1080
61. Farkas-Káló Gergő Ifi HUN
62. Lovas Eszter Ifi HUN
63. Sántha Viktor Lehel Ifi HUN
64. Szabo Marton Bence HUN

HUNGARIAN CHESS FEDERATION
H-1055 Budapest, Falk Miksa u. 10.
Tel.: (36-1) 473-2360 Fax: (36-1) 331-9738
E-mail: chess@chess.hu